CzechPoint

Mobilní aplikace Jamolice

Partner obce

Nadace ČEZ

Občanská bezpečnostní komise JE Dukovany

Va‘e cesty k bezpečí

Portál KRIZPORTHlášení místního rozhlasu

Smažená vajíčka - Hostinec u Maritna

Datum: 16.2.2018

Oznamujeme, že v "Hostinci u Martina" se v sobotu 17. února 2018 od 18.00 hod. podávají smažená vajíčka.

Údržba zeleně v obci

Datum: 14.2.2018

Obecní úřad příjme na dohodu o provedení práce osobu na údržbu zeleně a chodníků v obci. Údržba zeleně se bude provádět křovinořezem, plotovými nůžkami, zahradní sekačkou. Bližší informace v kanceláři obecního úřadu.

Zájezd na lyže

Datum: 14.2.2018

Obecní úřad pořádá v sobotu 24.2.2018 zájezd na hory do lyžařského střediska Dolní Moravu. Cena autobusu za osobu 250,- Kč. Přihlášení zájemci mohou cenu za bus uhradit v kanceláři obecního úřadu.

výměna jodidových tablet

Datum: 14.2.2018

JE Dukovany ve spolupráci s Obcí Jamolice provádí obměnu profylaktických preparátů – jodidových tablet Výdej/výměna jodidových tablet bude probíhat od 12.2 do 28.2.2018 v pracovní době v kanceláři obecního úřadu a mimořádně ve středu 14.2.2018 do 19:00 hodin. Žádáme občany, aby s sebou vzali staré balení tablet, zajistíme jejich likvidaci v souladu se zákonem. Vydává se jedno balení na každou osobu v domácnosti nebo na pracovišti

Oznámení-odečet stavu elektroměru

Datum: 13.2.2018

Společnost E.ON oznamuje občanům, že ve dnech 23. a 26. 2. 2018 bude pracovník provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům.V případě, že Vám tento termín nevyhovuje, napište na lístek stav elektroměru a tento lístek zanechejte na přístupném místě, kde si jej pracovník E-ONu vyzvedne.

Policie České republiky varuje před různými podvodníky

Datum: 12.2.2018

„Vážení spoluobčané, Policie České republiky varuje před různými podvodníky a zloději, kteří projíždějí obcemi našeho regionu. Snaží se zejména zneužít důvěřivosti a ochoty starších občanů. Pod různými výmluvami se dostanou do domu a to je pro ně velká příležitost ke krádeži. Dokazují to dva případy z ledna letošního roku. Falešní plynaři kontaktovali starší ženy ve Znojmě a v Božicích. Pod záminkou kontroly plynu pak obě důvěřivé ženy přímo v jejich bytech okradli. V souvislosti s těmito případy upozorňujeme občany, aby nedávali těmto podvodníkům a zlodějům šanci. Nezvěte nikoho cizího dovnitř a zavřete před nimi dveře. Technici, kteří mají oprávnění ke kontrole plynárenských zařízení, se vždy předem nahlásí. Telefonicky nebo písemně kontaktují majitele několik dnů předem a na místě samotném se prokáží průkazkou s fotografií. Občané mají také možnost zatelefonovat na zákaznickou linku 800 11 33 55 (číslo je uvedeno na zadní straně průkazu) a ověřit si věrohodnost technika a důvod jeho návštěvy. Jestliže Vás bez oznámení předem navštíví podomní prodejce energií, máte právo se s ním nebavit. Rozhodně nepodepisujte žádné dokumenty pod nátlakem. Nechte si čas na prostudování a zvážení případné změny dodavatele energií. Nenechte prodejce fotit ani plynoměr, ani elektroměr. Pokud je ve vaší obci zákaz podomního prodeje, ihned volejte linku 158. Osoba, která tento zákaz nerespektuje, se dopouští protiprávního jednání. Nedávejte těmto lidem šanci.“ por. Mgr. Lenka Drahokoupilová, v.r.

Místní poplatky 2018

Datum: 12.2.2018

Oznamujeme občanům, že se na obecním úřadě vybírají poplatky za svoz komunálního odpadu a poplatky ze psů. Poplatek za svoz komunálního odpadu na rok 2018 činí: 500 Kč - dospělá osoba, 300 Kč - dítě, student do 26 let. Poplatek ze psů činí: 50 Kč pes a za každého dalšího 70 Kč. Splatnost poplatku je do 30. června 2018. Platbu je možno rozdělit do splátek a uhradit ji v kanceláři obecního úřadu nebo poslat převodem na účet obce.

Beseda o zvycích a obyčejích v Jamolicích

Datum: 12.2.2018

Obecní úřad Vás zve na besedu s názvem „Z lidových tradic v Jamolicích a okolí“, která se bude konat v pátek 16. 3. 2018 v 17.00 v Klubu důchodců. O zvycích a obyčejích v Jamolicích od počátků jara až do konce léta nám bude vyprávět Mgr. Jiří Mačuda z Jihomoravského muzea ve Znojmě.