CzechPoint

Mobilní aplikace Jamolice

Partner obce

Nadace ČEZ

Občanská bezpečnostní komise JE Dukovany

Va‘e cesty k bezpečí

Portál KRIZPORTHlášení místního rozhlasu

Pozvánka na 46. zasedání zastupitelstva obce

Oznamujeme občanům, že ve středu 25.7.2018 se koná 46. zasedání zastupitelstva obce Jamolice. Zasedání proběhne od 19.00 hod. v kanceláři obecního úřadu. Program zasedání je zveřejněn na úřední desce i elektronicky.


Pokládka asfaltu

Informujeme občany, že v části obce, kde probíhají stavební práce k chůzi využívali část určenou pro chodníky. Žádáme občany, aby neparkovali, nenajížděli auty do této části obce a omezili průjezd křižovatky u Hostince u Martina a využívali vedlejší upravené cesty. Je zakázán vjezd na nový povrch. V případě poškození bude požadována náhrada.


4.7.2018

Firma Starnet položila  šedé a oranžové kabely  pro budoucí napojení nemovitostí  na internet. Žádáme občany, aby kabely přemístili za vrata nebo  vjezdy mimo chodníky. 


26. 6. 2018

Pálenice ve starém Kině, obec Jaroslavice oznamuje, že přijímá objednávky na pálení kvasu. Pálení bude zahájeno v posledním týdnu měsíce Července. Termín pálení si můžete rezervovat na tel. č. 601127091 nebo osobně v pálenici na adrese Hrádecká 18, Jaroslavice. V případě dotazů nebo rad se můžete obrátit na e-mail palenice@tenzum.cz.


19. 6. 2018

Obec Jamolice pořádá zájezd do Kroměříže na výstaviště Floria podzim a zámek Buchlovice. Termín zájezdu je pátek 28. záři, cena za dopravu 150 Kč. Vstupné na zámek a výstavu si hradí každý sám. Zájemci ať se nahlásí v kanceláři obecního úřadu.