CzechPoint

Mobilní aplikace Jamolice

Partner obce

Nadace ČEZ

Občanská bezpečnostní komise JE Dukovany

Va‘e cesty k bezpečí

Portál KRIZPORTHlášení místního rozhlasu

Pozvánka na 48. zasedání zastupitelstva obce

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek  27.9.2018 se koná 48. zasedání zastupitelstva obce Jamolice. Zasedání proběhne od 18.00 hod. v kanceláři obecního úřadu. Program zasedání je zveřejněn na úřední desce i elektronicky.


Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude ve středu 26.9.   v 15:15 hod. prodávat:

kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks.

krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, 

dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.


Fotbalový zápas na místním hřišti

TJ  Jamolice zve všechny sportovní fanoušky na fotbalový zápas na místním hřišti. Zápas se odehraje v neděli 23. září  v 15.30 hod., nastoupí mužstvo Jamolic proti mužstvu z Hrabětic.


Objednávka sadbových brambor

Ing. Václav Novák z Jívoví nabízí ranné a poloranné sadbové brambory, rané Marabel a Soraya, polorané Rafaela, cena všech odrůd včetně dovozu činí 700 Kč/q.  V případě zájmu je možno dodat i konzum v ceně 6 Kč/kg v 25 kg balení.

Případní zájemci si mohou do 10. října 2018 v kanceláři obecního úřadu nahlásit množství a druh odrůdy.


Kamenictví G.A.L.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem,  a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování.


Výdej pečiva po podobu dovolené v prodejně Coop Jednota

Oznamujeme občanům, že po podobu dovolené v prodejně Coop Jednota se bude od pondělí 17.9. do  25.9. v době od 7:15 do 9:00  na obecním úřadě vydávat pečivo - chleba, rohlíky. V sobotu pečivo nebude.


Změna termínu svozu komunálního odpadu

Informujeme občany, že od 25.9.2018 bude probíhat svoz popelnic každý týden. Současně žádáme občany, aby přistavovali jen plné popelnice. Do každé domácnosti byl doručen letáček ohledně třídění odpadu. Kdo z občanů má zájem o pytle na tříděný odpad, tak si je může vyzvednout v kanceláři obecního úřadu.